Fórum - Téma


Karbonová fólie do interiéru


Fórum Tuning a úpravy Karbonová fólie do interiéru
2011-10-26 15:43:23

Nazdárek.

Rozhodl jsem se poškrábanou část v interieru svého Nissánku Note polepit karbonovou fólií a potřeboval bych poradit od odborníků jak na to. Procházel jsem si tady několik témat a pokud jsem to dobře pochopil, je nejlepší díl, který hodlám polepit, nejdříve oddělat, aby k němu byl lepší přístup. Jenže v tom je právě zádrhel - já vůbec netuším jak.

Prosím tedy místní profíky, aby mě zkusili naťuknout - díky za každou radu. Jedná se o tu centrální šedou část kolem rádia a úschovného prostoru včetně těch dvířek (viz. fotky).

2011-10-26 16:39:05

Hele ted jsem si polepil notebooka . Delal jsem to prvne a uplne pohoda. Zaklad je kvalitna folie a kouzlo je v teplu fenu . Nekdo to dela na sucho a vytahuje to jen tim teplem . Ale ja si to navlhcil (fakt hodne malo staci ) Vytlacil,hrany zarizl trochu . Vzal fen a okolo hran se ti to optahne skoro samo jen s mirnou pomoci

2011-10-26 18:21:53

Tak ako som včera písal v inej téme - pre interiérové plasty platí: kde nevidíš šrób je to len nacvaknuté. Šróbovák obaliť páskou, strčiť do medzery a opatrne vypáčiť.


Odpovědět