Fórum - Téma


ještě jednou MP3


Fórum Qashqai J10 ještě jednou MP3

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Qashqai J10  |  Naše vozidla2009-03-25 18:31:55

zdraví Vás čerstvý majitel kašíka 1.6, tak tu študuju všechny příspěvky a diskuze a samo že nemůžu po týdnu psát nějaké zkušenosti, protože auto má najeto sotva 300km. Zaujala mě diskuse ohledně audiosoustavy v kašíkovi, také si myslím že je to v současné době vada na kráse, MP3 mají už kdejaká vietnamská rádia a docela mě to mrzí, že to v kašíkovi nejde. projel jsem snad celý net a zjišťoval a špekuloval jak to udělat abych za 1) nemusel rozebírat auto které je nové a ještě v záruce, 2) nějakým elegantním způsobem bez nějakých fušeřin donutil hrát kašíka MP3. Na netu jsem našel mnoho příspěvků a návodů, ale ani jeden není ten pravý ořechový. Transmittery nejsou kvalitní a dle zkušeností mnoha lidí to je spíše pro zlost než pro kvalitní reprodukci. Když už nemůžeme do kašíka strčit flešku ani přehrávač, docela by bodlo alespon donutit kašíka přehrávat MP3 přes bluetooth. Dneska má skoro každý mobil přehrávač a bylo by to super, pouštět si mP3tojky přes bluetooth. Bylo by to čisté a elegantní řešení. Janže jak všichni víme, chybí tam audio profil, když spustíte přehrávač na mobilu tak z repráků se ozývá jen ticho, prostě to není kompatibilní. Napadlo mě, jestli by se tu v klubu nenašel nějaký číman, který je trochu zdatný v elektronice a nevyzkoušel nabo neprobádal následný způsob. Audio které je v kaškaji zvládá bluetooth, přenos telefonního rozhovoru, tudíž hardware je ok, myslím že by stačilo jen trochu poladit software. Prostě nahrát do toho rádia ( myslím že je to blaukpunkt ) jiný firmware, které by obsahovalo zmíněný audioprofil. Nevím jistě jestli to jde, ale kdyby se na to nějaký odborník juknul .....bylo by to super.

2009-03-25 22:29:29

Je to Clarion, kdyby to šlo, tak to už sovětští soudruzi (pro které zítra již znamená včera, jak známo ) mají! Fakt, na ruskojazyčných fórech se všecko objeví první, ale tohle ještě nikdo nerozlousknul.

Takže transmitter, Xcarlink nebo vyměnit celé rádio.

2009-04-03 20:48:23

Tak konečně je už MP3 i u QQ ve standardu

2009-07-19 17:37:53

urcite ? ja ho mam objednaneho este mesiac cakam ale vsade vidim len prehravac CD a nie mp3 tak som zvedavy ked nie celkom postaci vstup pre ipod


Odpovědět