Fórum - Téma


Jak správě bojovat s korozí.


Fórum Technický koutek Jak správě bojovat s korozí.
2009-06-06 12:59:05

Jak mám správně odstranit drobné rezavé flíčky. Jak brousit co použít, no prostě až po krásný prělak. Dík za rady a napady již predem.

2009-06-06 14:58:37

ahoj, nevm na jakých místech to máš, ale mě se na tuhle takovou tu povrchovou rez osvědčila chytrá barva - antirezin (chemicky se váže na rez a není potřeba to nějak zvlᚍ brousit), dělal jsem to tím na favoritu, na okrajích blatníku a fungovalo to perfektně - stačilo to trochu vzít železným kartáčem, aby tam nezůstaly žádné šupinky rzi... na nissanu jsem tím dělal jenom panty u dveří, které byly mírně zrezlé (dveře se měnili) a taky to tam perkfetně zakonzervovalo.... takže výhoda je že to nemusíš nějak extra brousit a kryje to pěkně, stačí dvě tři vrstvy přetřít štětečkem a je to, na tom favoritu to drží už tak tři roky na místech která jsou hodně expnovaná (zadní lemy) a místa natřená tou barvou jsou stále OK. Takže výhoda je že to je rychle a plní to účel, na druhou stranu to nepochybně vypadá docela blbě, je dost vidět že sis to natřel samo domo, takže tohle nemůžu doporučit na nějaké novější auto nebo pokud Ti jde aspoň trochu o pěkný vzhled.

2009-06-07 17:27:36

Pokud si projdeš diskuzní příspěvky naší členky DORIS určitě tam najdeš odpověď. Ve svém samostatném článku i detailně popisuje způsob drobných oprav nátěru a laku.


Odpovědět