Fórum - Téma


Indikace uzamčení QQ


Fórum Qashqai J10 Indikace uzamčení QQ

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Qashqai J10  |  Naše vozidla2012-11-15 21:29:38

Zdravím přátelé.

Je v Qashqai nějaká indikace uzamčení auta? Ať uzamknu auto klíčkem, nebo dálkově, vždycky jen bliká červené autíčko na přístrojové desce. Jenže ono bliká pořád i když není uzamčeno - dokud nenastartuju. Ve Škodovkách, po uzamčení, začalo aspoň blikat světýlko na dveřích. Tak člověk viděl, že to zamknul, ale v QQ vidím houby. Tedy kromě probliknutí blinkrů. Ale jistotu, že se to zamknulo, moc nemám. Potom chodím dokola a cloumám klikami.

Máte to tak všichni?

Pavel.

2012-11-16 06:25:51

Pokial viem, tak svieti oranzove svetielko na tlacidle uzamykania dveri v interieri - pri rucnej brzde. Toto svetlo vsak po case zhasne samo. To blikajuce cervene auticko na pristrojovke, je, myslim, signalizacia imobilizera a nie dveri. Mne osobne bliknutie blinkrov staci. Teraz z hlavy neviem, ci to blikne, aj ked sa dvere nedaju zamknut (mozno ano). Na Mazde mi nezablikaju blinkre, ak auto nedokaze zamknut nejake dvere.

2012-11-18 14:32:05

Díky daghtus. Toho světýlka jsem si nevšiml. Ono je takové nenápadné.

Blinkry neprobliknou, pokud nejsou zavřeny všechny dveře - včetně pátých. Auto lze uzamknout klíčkem, ale ty dveře, které byly uzavřeny špatně zůstanou nezamčeny. Na to POZOR. Zvláště u nákupních center.

2012-11-19 21:33:19

ahoj, tento systém zamykání dveří se mi zdá poněkud nešťastným. stalo se mi, že jsem zamkl auto dálkovým ovladačem. světla blikla, a já s dětma odcházel v klidu od auta. jenže malej si zapomněl čepici, tak sem se vracel a s hrůzou zjistil, že zadní dveře na straně spolujezdce zůstaly otevřené dokořán! v servisu mi sdělili že je to ok, že pouze dveře řidiče mají tvz. generál, pokud nejsou řádně zavřený auto nezabliká a nezamkne.

2012-11-19 21:58:51

nie je to pouzitelne vzdy, ale vecer hej - ak mas vsetky dvere zavrete, tak po zamknuti auta zhasnu svetla vo vnutri auta, ale ak hociktore z piatich dveri nie su dobre zavrete svetlo vo vnutri auta stale svieti. Blinkre blikaju stale, na tie sa spolahnut neda. Super riesenie by bol dvojcestny alarm - na dialkovom ovladaci vidis presne ako auto na tom je.

2012-11-19 22:31:07

Vo verzii Tekna s i-key auto pri pokuse zamknúť pri otvorených dverách začne pískať rovnako ako pri opustení naštartovaného auta s i-key vo vrecku alebo pri pokuse zamknúť auto tlačítkom na dverách pričom i-key je vo vozidle. Keď máte kľúč so sebou a všetky dvere sú zatvorené, po zamknutí ostáva spoľahnúť sa na cvaknutie zámkov, smerovky a fyzickú kontrolu.


Odpovědět