Fórum - Téma


huml se asi po*****


Fórum Pokec všeobecný huml se asi po*****1  2  3  4

2010-08-18 11:34:11

Já jsem ten článek nečetl a ani ho nebudu hledat, akorát bych se nasral. Ale někdy mám pocit, že někteří politici, jen aby obhájili svoji funkci, tak velmi rychle po uvelebení se v křesle vymyslí hovadinu, než aby si dali trošku práce a vyplodili něco, co bude mít pozitvní dopad pro slušné lidi. Vůbec si neumím vysvětlit, jak by se něco takového, jako je nadávání v autě, řešilo...... Co teprve, když budu v autě sám a řeknu, že jsem pěknej ču...k, že jsem zapomněl odbočit? To mě zastaví hlídka a řekne mi, že jsem se dopustil přestupku, že jsem sám sebe urazil a vzhledem k tomu, že se urážka na cti nedá řešit na místě blokově, tak mi nezbývá nic jiného, než se dostavit ke správnímu orgánu a dát tam sám na sebe souhlas s projednáním přestupku, jelikož je návrhovej? Už jsem zvědavej na první případ, to zas bude fraška. A za největší pitomce zase budou policajti, jak jinak. A k těm místům kontroly:v první řadě je potřeba zastavovat tak, abych nenadálým vyskočením zpoza stromu nebo v nepřehledném místě neohrozil provoz víc, než ten, co se ho snažím zastavit. Úseky, kde je vysoká nehodovost a hodně přestupků by měla kontrolovat policejní auta. Jenže v době razantních úspor, kdy se hlídají výdaje na benzín, ujeté kilometry, spotřeba vody a el. energie se patrně zefektivnění práce policie nedočkáme. Hláškám z televize nebo tisku typu:"policista přijel na místo činu po hodině čekání na kole, jelikož nemají na benzín" se už ani nesměju. Na tohle totiž doplatí jen zase ti obyčejní lidi, bohužel. Naštěstí nevíte o všem, co se v řadách policie děje a jakým způsobem. Jinak by se vám zdál strejda Huml jako neškodný popleta ala Schwarcenberg, co spíš pobaví než nasere....

2010-08-18 13:29:02

stan zase nezbejvá něž s tebou souhlasit.Ono vymyslet takovou hovadinu jako tohle dá hodně práce navíc když tahle možnost tu dávno je.Ale v praxi je to neproveditelné tohle dokázat.A že i ti policajti si to mnohdy ulehčují je sice pravda ale zase nejvíce na to poukazuje ten co se řídí heslem pracuji jen do výše svého platu.A tvrdit že tu je policejní stát zase muže jen ten co ho nezažil.Pamatuji ze základky učitele so nám v hodině výkládal o výrobě železa z rudy která se dováží z ruska,řekl že dle jeho názoru pokud by místo toho zemědělci pěstovali špenát že tam toho železa je více.Za 2 dny ho odvedli přímo ze školy kolik dostal nevím.Ten by mohl o policejním státě mluvit.Ono většina těchto lidí má za to že demokracie a anarchije je totéž.

2010-08-18 15:02:34

stan - já bych ten policejní problém viděl v něčem jinym a to v tom, že za celej svuj život jsem nabyl dojem, že policajti jsou od toho aby vynucovali zákon, ale jenom v situacích na který "maj" - a oni jich na moc nemaj . Měl jsem fakt dost případů - ukradený auto, vykradený auto ve kterých se mnou policajti jednali jak s kusem hadru, jeste se divili proc to jdu ohlasit a kdyz rikam ze z principu byli nasrany ze musi vyplnit papir a vedle si fetky prodávaj moje autorádia do bazaru, ukrajinci s nozema v rukou prepadaj atd. Pokud by to bylo tak jak to ma byt budou potirat tyhle zasadni problemy spolecnosti a treba i lehce prekroci svoje pravomoce v techto pripadech. Pak bych nemel problem s tim kdyby vymahali zakony u mne. Ale tady se hajzlove jen vysmivaj a ja mam pak vzdycky sklopit usi??? Ber to treba tak ze me osobne stat diky trestny cinnosti dluzi cca 50 tisic. Pak me takovahle kazda kravovina akorat nasere. Problemy se v tyhle zemi tahnou leta a vymslej se jen blbosti kteryma se bezny lidi nakrmi aby meli o zabavu postarano.

2010-08-18 15:10:19

stan - a jeste jedna policejni... proc se snazite vzdycky za kazdou cenu dostat skodu pod 5 tisic - abyste meli lepsi statistiky???

fakt o policajtech prede mnou nemluv, vim, ze jsou i dobry policajti, ale opravdu nevim kde ja je v zivote nevidel

2010-08-18 18:00:30

taky přidám svou příhodu:

Před dvěma lety mi ukradli motorku. Všiml jsem si toho asi o půl noci, tak jsem hned volal policajty. Dojela hlídka, objela se mnou okolí a řekla mi, ať to jdu nahlásit na služebnu. To bylo všechno v pořádku. Za dva dny mi přišlo předvolání na okrsek. Dojdu tam a že prý jsem podezřelý z krádeže motocyklu, tak se ptám jakého? A oni prej Vašeho... Koukal jsem na něj jak vyoraná myš. Po několika hodinách jsem mu nebyl schopen vysvětlit, že jsem si neukradl vlastní motocykl. Už mi to bylo jedno, tak jsem se ho ptal jaký bude postup. Tak mi odpověděl následujicí:

1) Zjistíme, zda-li jste si motocykl neodcizil sám

2) Zjistíme, jestli motocykl opravdu stál na místě, kde jste uvedl

3) Zjistíme, zda-li byl motocykl odcizen

4) Zjistíme, zda-li byl motocykl opravdu odcizen z místa, kde jste uvedl

Na všechny 4 otázky jsem mu na místě odpověděl, ale on tvrdil, že to musí ověřit. Tak tedy ověřovali...

Za měsíc mi přišel dopis a teď cituji:

"... jste uvedl, že Vám byl odcizen nákladní vůz typu Jawa 350..... .... další šetření ohledně odcizeného nákladního vozu typu Jawa 350 se odkládá ... bla bla"

Asi 10x tam bylo uvedeno, že mi odcizili NÁKLADNÍ AUTOMOBIL TYPU JAWA 350. Sem došel naštvanej na služebnu, nechal jsem si zavolat podpraporčíka bo koho a sjel sem ho za to, že se nedivím, že motocykl nenašli, jelikož hledali NÁKLADNÍ AUTOMOBIL Opravdu netuším, co za voly dělá na policii, ale neznám ani jednoho tak dementního člověka, kterej by byl schopnej napsat tohle, to snad dojde i děcku, že Jawa 350 nebude nákladní automobil.

Jasně, policajti jsou i normální lidi, ale nikdy nevíš na jakýho vola jako byl tento narazíš, a že těch volů není málo. Prostě policie by měla zaměstnávat pouze inteligentní normální lidi a ne magory, kteří už neví, kam jinam jít pracovat a tak to zkouší u policie. Tihle volové v tom dělají jenom zmatek a bordel a kdyby se vyházeli, tak státní rozpočet ušetří několik miliard korun a hned se zrychlí práce policie. Tihle lidi nás všechny nasíraj a berou nám daňovým poplatníkům peníze.

Jak jistě někdo namítne. Jasně, policisté jsou i normální lidi a je jich většina, ale ty si bohužel nikdo nepamatuje, protože každej si všimne debila, magora nebo vola a vzpomíná na něj ještě několik let. Mě policisté stopli několikrát za poslední rok a ani si nepamatuju, co po mě vlastně chtěli, jelikož se ke mně chovali normálně, ale na tohohle magora nezapomenu do smrti.

Omlouvám se za hrubost, ale jinak to nešlo...

2010-08-18 18:07:05

jo a k těm 5000,- - taky mě přemlouval, abych uvedl cenu do 5000, hádali jsme se tak dlouho a tak jistě mi nevěřil, že nechal zavolat soudního znalce a ten mi motorku ocenil na tisíc 9! Za každou cenu mít co nejmíň práce.....

mfh
2010-08-18 19:06:42

Soude podle toho, ze dela reklamu autobazaru, tak asi jeste tak ve vate nebude...

2010-08-18 19:28:52

Já se nechci zastávat policie jako celku, to ani nejde, znám ze služby i lidi, kteří brali úplatky a nebo na službu srali z vysoka a lidi je akorát svými problémy otravovali a tak se k nim i chovali. Ale drtivá většina je v pohodě, najdou se mezi nimi i ti, co chtějí vytrhnout pokutu za každou cenu a tím u vás řidičů jsou za buzeranty, ale zároveń, když někdo potřebuje a je v nebezpečí, tak jedou na místo jak o život, aby tam byli co nejdříve a dotyčnému pomohli. Takové ty rychlé soudy na policajta, kterej mě oflastroval, že se musí zákonitě jednat o darmožrouta neuznávám. Zároveň neuznávám ty, kteří se chovají jako hovada a neuvědomují si, že okradený je v těžké depce, protože já bych v případě krádeže motorky nebo auta určitě byl. Ke každému je potřeba přistupovat individuálně. A těch pět tisíc je taková magická hranice, kdy na přestupek stačí jeden papír a na trestňák o poznání více. Ale šetření je prováděno v obou případech stejně důkladně, nebo teda mělo být. Ale, jak se říká z hovna bič neupleteš, takže pokud se nemáš čeho chytit, tak nic nevyšetříš a můžeš se na hlavu postavit. Pro tebe jako poškozeného nehraje žádnou roli, jestli to policajt vzal na PŘ nebo TČ, takže z toho zase nedělej takovou vědu. Statistika zajímá pouze ty nahoře a nemá vliv na vyšetřování. A ohledně toho překračování pravomocí, tak v pátek valím na výslech k inspekci MV, protože si na mě stěžoval feťák, že jsem ho zmydlil. Mám zkaženou celou dovolenou, furt na to myslím. A věřím tomu, že kdyby se zeptali těch, co nás na místo skrz něj volali, tak dotyční policajty potopí, protože je dneska každej vysranej z hajzla. Z policajtů samozřejmě ne, ti jsou slušní, od těch žádné nebezpečí nehrozí. Pokud to dopadne blbě, tak to pro mě bude ponaučení na příště, abych se na zmrda vykašlal a nedělal si problémy, jelikož se za mě nikdo nikdy nepostaví. Ale stačí si otevřít nějakou diskuzi o policajtech a všichni jsou chytří jak rádia a sypou historky o nich z rukávů, které spíše vypadají jako od agentury JBP. Taky dobře vědět.........

2010-08-18 20:59:09

Tady se to trošku vrhlo jiným směrem.Byla tu řeč o světelné houkačce a její použití.A když tě náhodou policajt uvidí,že jsi ji použil,dostaneš pokutu.Potom navrhuji napsat petici na zrušení tohoto zbytečného spotřebiče v motorovém vozidle.A byla tu řeč,že když já budu tvrdit,že jsem bliknutím upozornil protijedoucí vozidlo na to,že jede jedním kolem za čárou a uvidímě policajt,tak on bude tvrdit že jsem protijedoucí řidiče varoval na hlídku.Kdo toto vyhraje?Já nebo policajt?Myslím že odpověď je asi jasná.A o tom se tu bavíme.Jinak policie je v tomto státě potřeba.Je tu hajzlů až až.

2010-08-18 21:09:45

Ted jsem se koukal na tohle http://www.youtube.com/watch?v=t8qwUfokwcE ja se priznam bych to nevydrzel a zmlatil ho hned . To se divim tim policajtum ze se udrzi a je fakt minule tu jednoho zmerili a rikali mi vime ze ta 30 je tu zbytecna ,ale vymazat vas nemuzem ze se do toho dostane az komisar a ze bohuzel no .

Jako vetsina je tu ferova jen jeden starsi a nejaky novy neco zkousi par tich mladych znam a jsou to normalni kluci v osobnim zivote taky zavodnici co maj radi auta.

2010-08-18 21:27:27

Taky jsem to už viděl a jsou pro smích. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale pokud si pro nějakýho zmrda přijedu a řeknu, že to bude takhle, tak to taky takhle bude i kdybych z něj měl vytřást duši. Z policajta má mít takovej neřád strach a ne, aby se před ním třásl děda ve favoritu, když zapomene svítit a policajt si to ještě užíval. Kdybych se k tomuto dostal, tak bych asi ten výslech na inspekci absolvoval znovu. Protože takhle k smíchu nebo k pláči jako ti dva bych fakt nechtěl být..... Svobi, to není udržení, tohle už je strach z možných problémů, kdyby na něj trošku klekli. Frajer, co jim pomohl si s tím hlavu nedělal.

2010-08-18 21:34:30

Jasny no prave mysli dopredu kluci ,ale prvne co je kopnul buch mu ji nalozil to si fakt takovej zmrdik nemuze dovolit. A podle me prvne mu ukazovali at jde pryc a delal drzky tak se ho rozhodli zatknout. Ale jak rikas jsou pro smich

2010-08-19 07:31:54

to stan: jojo nemate to lehky kolikrat sem s tvyma kolegačkama pokecal proc stoji treba na miste kde stali ze tam prd jezdi... rikal nojo za 4hodiny 11aut... ale ze sefik jim primo rekl kde maji stat takze to opravdu beru jak sem psal chybu systemu respektive chybu tech lidi co o tom rozhodujou... jinak zase rikam vzdy ferovy jednani kontroly sou spíš v pohode v posledni dobe me nasralo jen to ze mi vypisoval slozenku 20minut a treba blocky ani vyplnene nebyly kdybych si toho vsiml odmitl bych to zaplatit... jak rikas z hovna bic neupletes a i navzdory tomu si myslím ze za poslednich nekolik let se situace dost zlepsuje sou tam mladi kluci dost znich ma i rozum a takovou tu zdravou selskou inteligenci takze snad se to nezastaví a casem to dojde na takovy level ze se budem schvalne nechavat stavět

kdyz mluvime o tech perličkách, byl sem sepisovat nejakou vypoved tak sem mu odpovedel na otazky pak po me chtel celkovy shrnutí, no vytiskl to a rika at si to prectu a podepisu klasika tak ctu a rikam jj tak to bylo ale podepsat to nemuzu, a on ze proc? rikam no sou tam hrubky,... kluk se omluvil podal mi tuzku jestli bych to neopravil tak sem to udelal on to prepsal a byl klid podškrkl sem to a hotovson... proste slusnost na obou stranach

a tady jedna situace kdy ani nebylo treba policii volat...

http://www.youtube.com/watch?v=G7XjEWMM904

2010-08-19 08:36:33

S těma pokutama je to naprosto jednoduché. Když není na oddělení výlednost a objasněnost je málá dostane kartáč vedoucí. A ten systémem padajícího hovna zjebe zase ty pod ním a vyhlásí akce atd... mno a oni jdou stát na silnici a stavět auta jak blbci (což mimochodem jen málokterého poldu krom těch nejmladších baví a je to spše za trest). Mno a v okamžiku kdy tě zastaví si najdou cokoli, aby ti tu pokutu nějakou dali, protože je zbytečné stavět další auto když můžu dát tomuhle. On prostě potřebuje donést šéfovi výsledek a tím to končí. Takže se těžko dohaduje no. Někdy se dá domluvit normálně, ale většinou když je to takhle tak neustoupí skoro nikdo. Nemá proč.

2010-08-19 09:17:34

Spíš je škoda, že se často pokutují zcela bezvýznamné faktory, které nijak neohrožují bezpečnost silničního provozu a odnesou to prostí lidé za směšné přestupky. Na ty papaláše a agresivní šílence je však stále slabý metr, v takovém Finsku jsou pokuty procentuálně dle výše výdělku, to ja pak už alespoň více účelné. Ve Švýcarsku taky dostal parchant jedoucí skoro 300km za hodinu řádný flastr. A u nás? Zrůda v Superbéčku, co málem zabila lidi z Mazdy při vytlačení z dálnice, vyvázla s tím, že těm lidem dal 20.000,-. Kde to proboha jsme? Takový člověk by si už nikdy neměl sednout za volant a strávit hezkou řadu let ve vězení, kde by dřel jak mezek. Navíc je škoda, že policie u nás má stále slabé pravomoci zatočit s takovými zmetky. Takže pak je docela pochopitelné, proč se řeší ty banální přestupky u obyčejných lidí.

Taky jsme zaplatili pokutu za rychlost, naměřili nám 62km/h v obci, kde nebyl ani chodník, ani žádná zástavba, tedy nic, kvůli čemu by bylo nutné jet pomalu, ale byly tam keře, za kterými si městská policie z Havířova pěkně hrála na schovávanou.....Když nás zastavili a vysvětlovali, jak závažný čin jsme udělali, projel kolem frajer na mašině tak odhadem 120km/h a to jim vůbec nevadilo a neřešili to. Byl na cestě mnohem nebezpečnější, ale nedostal za to nic. Holt tak to u nás chodí.

Že v našem regionu dělají denodenně bordel šachtové náklaďáky z OKD, cesty mění ve smětiště s mořem špíny, prachu a nebezpečných předmětů včetně kamení různých velikostí, z výfuků jim doslova teče černý dusivý kouř, to taky nikdo neřeší, ale že má člověk propadlou lékarníčku nebo o týden zpožděné emise na SPZ, to je teda velký problém. Ach jo.

Myslím, že férovější by bylo, kdyby byli policajti i jejich nadřízení odměňování NE podle vybraných pokut, ale podle toho, jaký mají pořádek na cestách ve svém okrsku. Můj názor.

2010-08-19 09:32:25

Nuninek - z ty tvoji zkusenosti je videt, ze to tak opravdu chodi, ze to neni nahoda ani vyjimka - k tomu ze jawu 350 meli za nakladni auto fakt neni co dodat - ja zas mel treba v protokolu napriklad zkomoleny prijmeni atd. - je to proste tak - radsi uz bez komentare

2010-08-19 09:42:25

stan 34 - jaktože hranice 5 tisíc pro mě nemá význam??? má - protože kdyby náhodou pachatele chytli šel by do basy nebo by dostal aspoň podmínku a trochu by se "uklidnil" - tim by klesla kriminalita a to je snad účel.

Navíc statistiky by pak mohly znamenat posílení v tom danym území. Pokud nebudeme všechno ohlašovat a reálně hodnotit policajti se akorát budou chlubit tim že problém neexistuje. v tomhle fakt jak se říká zlatý komunisti tehdy byl aspoň fet trestnej čin sebepoškozování.

2010-08-19 09:49:03

stan 34 - jo jinak za to že si zmydlil toho hajzla máš moje uznání a musíš věřit tomu, že jsi to udělal pro lepší svět - vim, že tohle je problém je to o vedení a celkový vizi kam by policie měla směřovat. Jako velice nešťastný vidim třeba posouzení czech-tech kdy se šmejdum co vlezou na cizí pozemek a akorát tam dělaj bordel ještě platí odškodný. Ale to je o český morálce o šmejdech který si taháme do republiky, kocábech a uhlech atd.

2010-08-19 11:27:30

Nuninek: Není 350 jako 350. Mohl jsi mít i 350 ohodnocenou na 70.000,- to by pak jistě koukali. jako tato:

http://www.motoinzerce.cz...orky/jawa/423897-350.html

2010-08-19 11:46:03

Lukka: nevěř tomu, že zloděje zavřou do basy za tr. čin krádeže. Jsou venku lidi, co páchají sériovou majetkovou trestnou činnost a jestli někdy uvidí basu je ve hvězdách. A když už jo, tak se vrátí vykrmení, vyléčené nemoci, prostě plní síly z posiloven připraveni zase krást. A to, že to pro tebe nemá význam je v tom šetření, kteréé je u obou téměř shodné. Taky není problém překvalifikovat přestupek na tr. čin, když se pachatel najde, to je to nejmenší. Takže je zbytečné si zatěžovat hlavu statistikama, které ne všude jsou důležité. Drtivá většina závažných přestupků policie neřeší, je to v pravomoci správních orgánů, stejně jako přidělování bodů, odebírání oprávnění k řízení, zákazy činnosti. Jak to funguje si umíte asi představit. Někde v pohodě, jinde se hraje na známé a úplatky.......stejně jako všude. Nedávno mi říkal kolega, že když chtěl,aby u jeha syna provedli nějakou složitější operaci, která je patrně nadstandartní a rozhoduje o ní jen dotyčný lékař, tak si řekli o nemalý úplatek, ač věděli, že se jedná o policajta. Operace dopadla dobře, kluk má po problémech, tak aspoň, že tak. A co se Czech-techu týče, tak asi byste se divili, co známých osobností a celebrit, jak si nechávají říkat, tam měli svá dítka, která drogy neznají jen z knížek a vyprávění. Pak se z toho dá udělat docela slušnej skandál, vždyť herci mají k politikům stále tak blízko a ruka ruku myje. Je to marnej boj.


Odpovědět

1  2  3  4