Fórum - Téma


huml se asi po*****


Fórum Pokec všeobecný huml se asi po*****1  2  3  4

2010-08-17 19:08:19

tak to blikani bych zrovna bral so spravniho rizeni... prve aby mi dokazali ze sem blikal... v aute cernou skrinku nemam, a ze by to vyfotili to asi ne, odsud podsud kdyz me ted zastavili na vyjezdi z vesnice a mel sem cca 20metru pred ceduli 64 tak sem zacvakal bez jediny vymluvy. jen me nasrali ze sem na vyplneni blocku cekal 20minut a to sem zrovna fakt fest spechal... ani mu nevadilo ze sem jel slavit narozeniny... jeste se na me ksichtil protoze kvuli me musel vylezt z auta do deste nebo co... ale pokuta za bliknuti by me rozesmala... a jednoznacne bych odmotl zaplatit bez dukazniho materialu jinak bych tvrdol ze modus operandi nebyl spáchán

2010-08-17 19:10:23

At jdou nekam klidne zatroubim pred nima a nedokazou ti zes troubil ty mohlo to jit klidne od jinut ja proste netroubil nebo jak bylo receno troubim kvuli odvraceni nebezpeci. Kdo ve meste obcas nezatroubi at se prizna . Fakt smich stich zakonu a stich svetel taky za tohle bych si asi nenechal dat pokutu klidne bych sel k prestupkovi.Hned bych chtel ktomu papir a jeste bych tam pripsal ze mam podezreni ze policista je opily at stoho taky neco ma.

2010-08-17 19:11:07

Asi tak.

2010-08-17 19:14:20

Ja nastesti zatim tady u nas natrefil na docela ok policajty . Tak doufam ze takovej problem mit nebudu i kdyz je tu jeden buzerator,ale ten me nastesti jeste nezastavil.

2010-08-17 19:19:42

Jsme přece češi(a slováci).Tak prostě upozorníme jinak.Nebo se na každého vykašlem.Ale není to jen o světelné houkačce.Prostě zamávám na pozdrav.Až se to proflákne,zakážou mávat.Tak potom plivnem na protijedoucí auto atd,atd,atd.Tohle žádnej Huml(ten v chalupářích byllepší) nedohoní.Ani jeho dcera,co hlásí dopravní situaci po něm.Šikovná to rodinka a vůbec ne zkorumpovaná.To se jen tatík postaral o budoucnost své dcery.Ale to přece vůbec není tresné.Tomu se říká jen ,,tlačenka".Je to k blití.A tento soudruh nám bude kázat o pořádku.

2010-08-17 19:31:35

Nechci vám brát vaše iluze ohledně dokazování, ale existují přestupky, které nejdou v tu danou chvíli zadokumentovat a pro tento případ stačí tvrzení policistů. Samozřejmě člověk je omylný, ale pokud přijdou ke správnímu orgánu dva policajti a budou tvrdit, že jsi u nich bezdůvodně troubil, abys je nasral (což předpokládám, že by průměrně inteligentní jedinec neudělal), tak tě ten správní orgán dá flastra. A pokud budeš chtít důkazní materiál, tak je tam ještě pořádně pobavíš. Tak aspoň neplácejte nesmysly. Pokud někdo z vás jednal se správním orgánem v souvislosti s tím, že někde něco porušil, tak ví, že všude je to dost podobný. Moc se s tebou nebaví. Osobně bych se kvůli něčemu takovému tam nechtěl dostat a vysvětlovat nějaký přestupek. Klidně se můžeš odvolávat, jak chceš. Každé odvolání tě stojí prachy, jsem zvědavý, jak dlouho to budeš dávat. Nebavím se o případu, když jsi tam nevinně. Ale to už se to tady ubírá trošku jiným směrem......

2010-08-17 19:33:50

Budou li dva policajti u přestupkového řízení,já budu mít tři svědky z auta.Opět tvrzení,proti tvrzení.A jestli ne,jsme policejní stát jak hovado.

2010-08-17 19:45:14

Tak v tom případě je voz s sebou pořád, nikdy nevíš, kdy je budeš potřebovat. Nicméně správní orgán na tuto problematiku pohlíží trošku jinak, když jsou svědkem policisté. Sám jsem toho byl několikrát svědkem. A o té tlačence kvůli dceři je to určitě pravda, ale kdo by toho nevyužil, že? Nehledě na to, že ze svého okolí znám spoustu řemeslníků, kteří platí určitým lidem za to, že jim dohazují kšefty. Nemluvím o střeše, která má 50 metrů, ale o větších kšeftech, které stojí za to. Takže tlačenka byla, je a určitě ještě dlouho bude. A jestli někdo byl nebo je soudruh u mě moc nerozhoduje, nechápu jaký to má vliv na povahu člověka. Já jsem nikdy ve straně nebyl a klidně můžu být pěkná svině a zase naopak. A pod pojmem policejní stát si taky představuju něco jiného. A ne to, že když se mnou jedou dva kámoši, tak si můžu hrát na frajera bez zodpovědnosti, mám totiž svědky, že já nic..........krátkozraké. Policejní stát není to, že zaplatíš za své chyby. To už to trošku překrucuješ.

2010-08-17 19:50:56

Vím že jsi policajt.Ale když jsem přestupek neudělal a ty budeš tvrdit že jo,tak máš teda pravdu?Alespoň takto to tu vysvětluješ.Jak říkám.Policejní stát.

2010-08-17 20:03:28

Tak mi ještě vysvětli, proč bych to měl jako tvrdit? Já furt nehovím tomu, že si skoro všichni myslíte, že vás chtějí policajti ojebat a klidně budou lhát, aby vás připravili o prachy. Takovýho hajzla neznám a pokud kdy u firmy dělal, tak mu to možná prošlo jednou, dvakrát, ale pak už to muselo být nápadný a dojel na to. Jinak si to neumím vysvětlit. Nebo máš nějakou konkrétní zkušenost, že si na tebe nějakej zasedl, protože si myslel, že mu chodíš za starou? Jinak fakt nevím. Tys mě asi nepochopil: tvrdím, že když tě policajt přistihne při přestupku, tak jeho slovo proti tvému u komise má větší váhu. Nic víc, jinak by to v tomto státě zdaleka ne policejním nefungovalo. Vždyť si to představ, že by policati zastavili plné auto lidí. Kdyby to bylo podle tebe, tak by je měli hned pustit, jelikož by jim nic nedokázali. Takhle to přece nefunguje nebo myslíš, že jo? A pokud jsi nic neudělal, tak se za to bij. Nic proti tomu. Pochybuju, že by ses pro nic dostal ke komisi. To už mě třeba nasralo, když tady někdo dostal flastra za lékárničku, když jim nechtěl doznat telefon za jízdy, kterej nebyl. Stát se to může, ale je to ostuda.

2010-08-17 20:13:31

Chtěj.Mají nařízeno třeba minimální pokutu 1 500,-.A neříkej že to tak není.A oni si najdou přestupek vždycky.Mě třeba zastavil blbeček v Mostě a nic na mě neměl.Tak chtěl zelenou kartu.Bohužel jsem ji nemělu sebe ale shodou okolností jsem pojištění platil před týdnem.A pan policajt začal být chytrý,že si to může zjistit ale že to zjištění mě bude stát 1 500,- korun.A nebo pokuta 200,-korun na místě.Je to prostě psychologický nátlak z hlediska nadřazenosti.On si to mohl zjistit zmačknutím knofliku na klávesnici že mám zaplaceno.Ten program je snadný a mám ho taky.Tak proč dělal bububu?Protože je zákon.A asi má jen on pravdu.A prosím nehádej se.Možná jsi hodný policajt,ale já také nic neprovedl a zaplatil jsem 200.On měl čárku a prémii.Víme jak to je,že?

2010-08-17 20:16:58

tak za prvé já přestupek udělal a za druhé krást se nemá a lhát také a bude li s tebe někdo dělat vědomě blba a zatloukat také se ti to nebude líbit co nechceš aby dělal někdo tobě nedělej druhému

jinak stan 34 naprostej souhlas jinak on mi nedal ani pokutu za to bliknuti ale za to že myslel že chci varovat ostatni a chtěl mi naznačit že ho neojebu naopak on mne a ja říkám byl slušnej i pokutu nepřeháněl mohl dát více

2010-08-17 20:24:56

Aha.Tak jsem delikvent,že jsem měl zaplacené pojištění ale kartu jsem měl doma v šuplíku.No to je fakt přestupek ohrožující život. Stan,máš pravdu.

2010-08-17 20:25:08

Pokud máš mít u sebe pár ptákovin, které tě opravňují k řízení nebo provozování, tak je měj a nemáš problém. Co na to chceš říct? Až budeš argumentovat tím, že jsi fakt nic doma nezapomněl a nic jsi neporušil a stejně po tobě chtěli prachy za vymyšlený přestupek, tak si s chutí odplivnu na adresu těch darmožroutů. Ale pokud něco v pořádku nemáš, tak holt sklapni a snaž se to uhádat za co nejmíň nebo domluvou. To je moje rada myšlená v dobrém. A nejsem hodný policajt, to bys mě musel říct, jak se hodný pozná. Ale snažím se být férový.....ale to tady jen kecám, to by ti musel říct někdo, kdo mě zná. A jen k tomu pojištění-on byl připojen on line do databáze sdružení pojišťoven? To teda čumím, tohle neznám.......

Zbytečně to tady hrotíme. Zkrátka na řidiče jsou tady pokuty za nějaké nedodržení nebo opomnění, to je holt marné. Vsadím se, že teď na zelenou kartu nezapomeneš. Teda aspoň já bych se o to snažil. Závěr je takovej, že těžko budeme mezi sebou hledat někoho, kdo by dostal flastr za nic. Asi takoví jedinci jsou, ale není jich moc, aspoň doufám. Tak čus chlapi.

2010-08-17 20:40:29

Nee,na řidiče je policajt a jeho ego.Podle toho je i pokuta.Jinak Nic proti Tobě.Dost jezdím a mám za sebou dost kontrol.A je to o lidech.Zdar.

2010-08-17 20:45:00

Jo presne to beru kdyz ti daj hold pokutu za to ze nemas technickou,sjety gumy,nebo nemas papiry (i kdyz zapominat je lidske) . Ja beru spis za buzeraci kdyz mas trochu jiny kola ac rozumny,slaby folie , nejakej vyfuk,nebo nejaky to bliknuti, tutnuti. Ale je fakt ze vetsinou jen skouknou zda mas vse OK a nechaj te jet.

No ,ale v zime jsem se smal kdyz kamarad zastavili s escortem a chteli videt uplne vse koukal na gumy chtel nechat vytocit kola,proslapnout motor jestli mu to nerve ,vyzkouset vsechno osvetleni . To kdyz mi rikal tak jsem si rikal ze to byl asi ten zmala co hledaj co by ti dali a buzerujou . A jeste pak ze sebe udelal blba pan policajt kdyz se zeptal jak se mu jezdi na tech letnich gumach tak mu rekl ze to jsou zimni ,ale musel mu ukazat hvezdu jinak neveril. A ze spechal do skoly je nezajmalo pisou taky omluvenky ?

2010-08-17 20:47:42

za 40 let profese řidiče jsem nedostal neoprávněně pokutu ani se mě nesnažil policajt ojebat.Naopak když jsem uznal chybu byl mnohem mírnější.A prozradím ti jedno tajemstvi policajti jsou stejní lidé jako každej jinej.Takže maj dobrou náladu nebo horší.Ráno mu manželka nedá tak si třebas vyleje zlost na jiném.Pravda stavěli mne i takoví co byla poznat snaha dát nějakou tu pokutu aby měli splněnej ukol.Jednou to už je hodně dávno mě stavěl takovej děda a že dostane 10 kč.Na dotaz co jsem provedl řekl nic.Ale stojím tu a od každého vyberu 10 kč at mám vykázanou činost.Pokud ti prohlédnu auto najdu tam dost závad takže jsem to musel uznat jako dobrej argument poděkoval zaplatil a jel dál.

2010-08-17 21:05:56

Ono je to různé od každé kontroly.U mě třeba byli několikrát nadšení autem a jakej mám hezkej volant atd. a pak tě zastaví blb a začne.Folie,výfuk a máte štěstí že nemám malé bloky ale vaše auto nejde přehlédnout a příště to máte za 5 000,-.Tak co to je?Buzerace a nadřazenost.Nemá cenu se tady hádat kvůli pitomcům v uniformách.(stane tebe se to netýká).A normální policajt je chytřejší než kdejaký řidič.Jen některá auta nezná a neví o čem mluví.Kdyby znal každé auto,je genius.A to není.

2010-08-17 21:24:51

Každý rozumíme tomu svýmu. Policajt tě bude poučovat na silnici, ty jeho až mu budeš dělat něco na baráku, doktor vás oba až si dáte navzájem na tlamu, když budete jeden druhýho ojebávat.......

2010-08-17 22:57:46

uz se bijou???

kluci v klidu zadna krev... jen mi pripadalo absurdní ze bych mel davat dva az tri tisice (jak to vidí naš humlík) za to ze nadavam ve vlastnim aute a nebo ze nekomu bliknu kdyz za projetí stopky je pětikilo...

stejne tak je s prominutim k ho*nu ze je to vsude nejaka znacka a omezeni kolikrat nelogicky... ale kdyz tam spacham prestupek nereknu ani bů zaplatim a hotovo. na druhou stranu jak jsem ted nekde cetl a to ted doufam se stan neurazi ale z 90% stoji vzdycky zabičky (zelene vestičky) tam kde je rovna cesta "nekonfliktni" usek coz me celkem vadi ze treba neresi nejake prasata co predjizdi kde nemaj otaci se kde nemaj atd... ale vidim to spis nez chybu tech kluku na silnici chybu systemu... jinak podotykam ze vdycky vsecko v klidu a v pohode bezproblemove jednání...


Odpovědět

1  2  3  4