Fórum - Téma


Hodnocení práce servisů.


Fórum Pokec všeobecný Hodnocení práce servisů.1 ......... 3  4  5  6  7

2016-05-02 08:49:51

A co třeba dobrý servis v Praze ?

2016-05-18 18:14:09

Servis Blansko .. Ahoj,minulý týden jsem dělal v Blansku komplet rozvody a jsem na 100%spokojený.Děkuji p.Mauerovi a jeho kolegům za perfektně odvedenou práci.Hedrich

2016-07-13 10:23:08

kostihon: Ahoj lidicky taky shanim servis na nissan-asi rozvody atd no severni cechy neznate nekoho?je to tady samej packal a radoby mechanik,dik za info

franta.s: A k servisu :servis hurka v Moste:no přistup strasnej ,nic neporadi jen prachy a dignostika me stala 1200 a prej nemužu se připojit a pak no vypada to na cidlo klikove hridele to jsem jeste nežral co to je za packaly takze autorizovany servis už nikdy nebrat

2016-07-13 11:13:45

Mira1976: Ja som napokon na doporucenie kamarata zakotvil v MD autosluzby Straz nad Nisou, taka garazovka, ale velmi sikovni chlapi. Robili sa rozvody, tesnenie pod hlavou, brzdy...bolo toho dost. S vysledkom aj pristupom som bol velmi spokojny. Cenovo myslim tiez primerane, takze v buducnosti pojdem asi rovno ku nim. Pokial ta budu zaujimat nejake detaily tak kludne napis.

2016-08-16 19:10:06

takova jedna rejpava

2016-08-17 08:35:33

Už jsem se zde před časem zmínila v O.T. o velkém pochybení servisu z Ostravy.

Jedná se sice o neautorizovaný servis, ale dělají auta všech značek a četla jsem na ně solidní reference.

https://www.firmy.cz/deta...rava-slezska-ostrava.html

Bohužel, jak se ukázalo, skutek utek.

Před dvěma léty jsme tam dávali přetěsnit palivové čerpadlo + udělat rozvody a až na drobnou výtku k šolichající kladce čerpadla, což dali hned do pořádku (sice trochu hrubým a neomaleným způsobem, ale budiž), bylo provedeno dobře. Čerpadlo opraveno opravdu precizně panem M.Pivčíkem starším.

Letos jsme tam dávali Primeru opět, aby vyměnili těsnění pod hlavou válců. Opravu dělal jeho syn a ten, jak se ukázalo, už tak dobrý není. Bohužel nesmyslně otočil kladku váčkové hřídele rantlem směrem k motoru, což mělo za následek sesouvání řemenu, který nakonec spadl úplně, rozhodilo se nastavení čerpadla vůči váčce a ještě to zničilo plastový kryt, přes který se řemen prořezal ven. Zde je fotodokumentace:

http://www.nissanclub.cz/...mages_category.php?id=389

Kromě toho z chladiče unikala chladící kapalina - nebyla dotažená zátka. Auto nám vrátil s totálně zapraseným motorem a ani si neumyl ruce, když ho projížděl - volant byl rovněž velmi špinavý.

Když jsme to následující den reklamovali, bylo nám sděleno, že musel odjet pryč a že určitě chybu neudělal, že ta kladka se dala nasadit jen tímto způsobem. Sice nakonec přislíbil, že se na to když tak ještě koukne, ale moje důvěra v kvalitu jeho práce byla pryč + nechtěli jsme čekat s nepojízdným autem dál v nejistotě a raději jsme to nechali opravit jinému mechanikovi, který musel seřídit i rozhozené čerpadlo. Ten odvedl opravdu dobrou práci, auto je opět plně funkční. Panu Pivčíkovi jsem zároveň poslala email s průkazným materiálem, kde bylo jasně vidět, jak to má být správně a že pochybil. Email jsem napsala velice slušně a měl sloužit panu P. jako ponaučení, aby se takové chyby už nedopouštěl třeba na jiných autech..... Dodnes se k tomu neobtěžoval vyjádřit nebo omluvit. Je to už skoro měsíc, dodnes žádná reakce z jeho strany, takže i proto jsem se rozhodla toto zveřejnit a varovat tak ostaní před tímto ostravským servisem.

Auto tam měli skoro dva týdny (začali na něm pracovat až po cca týdnu, když jsme stále urgovali, neboť komunikace z jejich strany opravdu vázne). Cena opravy činila 11.000,-. Pochybení tohoto servisu nás stálo další tisícovku a spoustu nervů. Takže zásadně nedoporučuji.

2016-09-09 10:12:44

Výměna zadních brzd - servis? .. Ahojte, máte někdo doporučení na slušný (optimálně neznačkový) servis, kde mi vymění komplet zadní brzdy?

Jedna z brzd mi příliš přiléhá a pořád se dře (brutálně tak zahřívá celé ústrojí včetně kola), při couvání už je mi to schopné zablokovat kolo. A vzhledem k tomu, že problém trvá už řadu měsíců (jen jsem si toho navšiml, protože se problém neprojevil nijak výrazně a až teď, když se blokuje kolo, jsem si to zpětně uvědomil ), bude asi třeba vyměnit komplet obě brzdy, protože budou brzdit nevyrovnaně a technickou bych s tím neprošel.

Bohužel jsem příliš velké máslo na to, abych si to udělal sám, takže proto servis.

Díky a čau

2016-09-09 11:51:51

Myslím že vyměnit kotouče s destičkama a promazat vodící čepy třmenů zvládne každý servis,do kterýho už někdo v okolí z tvých známích jezdí.

2016-09-09 16:38:13

pes_za_volantem: Kdyby jsi měl vyplněno odkud jsi a byl jsi třeba z Mostecka tak Ti to udelam.

2016-09-09 20:29:10

brouček: Hele, dík, ale z Prahy se zablokovanou brzdou nepojedu.

2016-09-10 10:26:20

Výměna zadních brzdičů kotoučů destiček lan kapaliny prostě komplet mně stála 14t,

2017-03-21 08:23:35

trochu oživím, hledám slušný servis v Praze na Almeru. Asi nebude třeba autorizovaný. Zdá se mi, že píská ložisko levého kola. Je tu nějaký Nissanista z Prahy? díky


Odpovědět

1 ......... 3  4  5  6  7