Fórum - Téma


Duplicitní otázky


Fórum Technický koutek Duplicitní otázky1  2

2008-10-29 09:46:54

Navrhujem hlavne zvyraznit tlacidlo Hledani a popripade dan niekde priamo okienko s hladanim ako v googli niekde na stranku, to by asi ludia skorej pouzili, a prehladavalo by to diskusiu aj stranku. Ak si vsimnete vacsina stranok ma vyhladavacie okienko.

2008-10-29 21:02:36

este jednu vec som si vsimol

ak je raz inzerce a v nej sekcia predaj tak by som nemilosrdne mazal vsetko co tam je "kupim"

2008-10-29 22:41:19

Tak já bych se taky vyjádřil! Když jsem se někdy obával, že zadám duplicitní téma a někoho rozčílím, tak jsem se snažil najít to zázračné tlačítko vyhledávání a přesto že jsem se dost snažil, jsem to nenašel! Možná někdo řekne že jsem pitomec ale fakt by se to mělo zvýraznit! Takže klídek chlapci! Určitě se vám už taky někdy stalo, že ste se něco dozvěděli poslední, tak myslím, že se zbytečně rozčilujete, možná, že většina těchto ,možná zoufalích lidí, měla stejný problém jako já! Čau

 Janis
2008-10-29 22:42:45

Já nevím,lidi,asi jsem nějak flegmatickej nebo co - jasně,že je tu brajgl,když se deset lidí ptá na jedno a totéž a každý založí nový thread,občas i napříč sekcemi.Chápu Honzu i další,co se jim nechce probírat balastem a x-násobně opakovat,že "...tohle už se probíralo tady a tady,projdi si to..."

Jen jsem nějak skeptickej k tomu,že se to podaří napravit nebo zlepšit: těch nováčků v "nissanovském" světě bude přibývat a ne každej má trpělivost procházet desítky threadů,dlouhých kolikrát na několik stran.Mně samému se občas dost těžko hledalo,když jsem chtěl dotyčného odkázat na dříve diskutovaný duplicitní dotaz,kde by se dozvěděl odpověď - a to jsem o tom tématu věděl,nováček nikoliv.

Jsou tu sekce k jednotlivým modelům,pak všeobecnější jako "Technika", "Návody" a další - a stejně se to kříží a prolíná,někdo dá dotaz pro jistotu do více sekcí,aby se někdo ozval,jinej se v Návodech ptá na konkrétní problém,atd.Aby to admin uhlídal a trochu to tu moderoval,to by nesměl mít žádný jiný povolání a ještě by nestíhal.Mimochodem,i my rozebíráme duplicitní otázky v sekci "Technika" .

Jasně,že bych byl pro,aby se to tu zpřehlednilo a "uklidilo",ale jsem docela skeptik - moc v to nevěřím,pokud se nezavedou výstrahy a bany nebo mazání (předem upřímnou soustrast správcům!),myslím,že nám ten brajglík vydrží .Takže se nerozčiluju,nesejřím,beru to s nadhledem a říkám si: koneckonců jsme všichni lidi,ne?

2008-10-30 07:48:54

Janis určitě se to uhlídat nedá vše na 100 % ale mě nejvíc vadí otázky duplicitní např. polosy na P11, poruchy DO centrálu, Horní ramena P11 apod. Já chodím jen do techniky, protože dělám nissany, ale nejezdím v nich, tak ostatní rubriky mě "nezajímají". A když jednou napíšeš návod na cca 550 řádků a za týden se někdo v novém tématu zeptá na totéž a za 3 dny když mu nikdo neodpoví tam dopíše slova "Nikdo neví?" takl co k tomu říct?? Přecu mu ten návod nebudu psát opodruhý? To radši půjdu dělat do dílny něco užitečnýho. Proč např. diskuze zimní pneumatiky může být na x straánek a je jen jedna apod. diskuze a jiný odborný se roztahují po více tématech. A úplně nejlepší je, když někdo dá duplicitní otázky do různých sekcí.


Odpovědět

1  2