Fórum - Téma


Domácí oprava rezu


Fórum Technický koutek Domácí oprava rezu1  2

2011-11-06 23:30:36

připojuju se k dotazu - stalo se mi to samý, s tím, že to místo (u mě práh) bylo i znatelně porušený z hlediska struktury - povrch nebyl hladký, ale jakoby "nabobtnalý". Snažil jsem se to brousit co to šlo, ale prostě s tímhle jsem nehnul, přitom kolem už se lesknul čistý kov.

2011-11-06 23:41:30

Smirglem to nedate chce to flexu brusnej kotouc,nebo na malou primou brusku brusen kaminek . Ani dratak na vrtacce casto nestaci . Proste nejakou tvrdarnu na to .

Jinak pokud si to mel povrchove a nelezlo to ze vnitr a byli tam nejake cerne zbytky tak by to melo bejt OK kdyz tam nebude vlhkost.

2011-11-06 23:43:52

ten vyrezlý povrch je jako pomeranč - má vystouplá a zahloubená místa....a tam se nedostaneš ani smirkem ani drátěnou kefou .

první možnost - flefou zbrousit do hladka...pokud to tloušťka materiálu dovolí .

druhá možnost - vydrbat to kefou co nejlíp a pak to natřít odrezovačem a klidně nechat i dva dny působit a pak otřít suchým hadrem,odmastit a natřít...

ale rez je svině...ta vyleze zase , čím pečlivejší postup ,pak vyleze pozdejš no .

2011-11-07 08:44:14

Ja jsem to ted taky opet delal, mel jsem to trochu KO na spodni hrane u ridicovych dveri - v miste, kdyz se dvere pribouchnou k tesneni. Taky jsem to smirkem dal pryc co to slo, ale cerny zbytky tam zustaly take. Nakonec jsem na to dal slusnou vrstvu barvy (v barve auta) a potom lakem. Tak uvidime jak to vydrzi, ale nastesti to nejsou velky rezy...


Odpovědět

1  2