Fórum - Téma


děsné couvání!


Fórum Almera N16 děsné couvání!

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera N16  |  Naše vozidla2011-03-02 19:30:44

Zdravím.

Už asi týden mám problém se zařazením zpátečky, trefím se snad na popáté. Tohle ale není to nejhorší.

Když jde na couvání, nepopojedu snad ani metr, motor začne vibrovat, přidání plynu nebo citlivým pouštěním spojky nepomůže. Dneska už jsem cítil jak se pálí spojka. S tím autem už prostě dozadu nehnu. S couváním je konec! :( Jak dál?

Info: Min. rok jsem na převodovce měnil ložiska. Zuby byly již chycené, tak je možné že se projevují další vůle a poruchy.

Jde mi o to, čím to může být, jestli převodovkou nebo něčím jiným?

Díky

David

Nissan Almera 1.5 N16

2011-03-02 21:34:23

obecne: podle me mas bud volnou hridelku s se zapatečkovym kolem ktere se vzpřící uz při řazení a nebo potom pri záběru šprajcne se a proto se dozadu nehneš nebo je chyba v řadicim nechanismu spis myslim problem s tou hřidelkou... pořešit dřiv než to bude uplně na šrot (mozna uz je pozde) jednu takovou prevodovku sem ted delal (z jineho auta) a vule v lozisku skoncila totalni destrukci cele prevodovky i kdyz zpateckove kolo nemusi byt ulozene na lozisku vetsinou je na kluznem pouzdru nicmene pokud se ti vylomi ta hridelka nadela to hroznoupaseku a odserou to i dobre veci... takze prevodovku ven sundat zvon a podivat se kde je chyba - nadměrné vůle, poskozene casti, praskliny atd...


Odpovědět