Fórum - Téma


Co to asi je? - ložisko?? a který


Fórum Návody Co to asi je? - ložisko?? a který1  2

2010-08-27 14:51:40

chrener neviem ci je to terminus technikus ale vo vsetkych katalogoch sa to uvadza ako axialny klb-priecne tiahlo riadenia.tazko sa takato chyba diagnostikuje na dialku ked to clovek nevidi a nepocuje najprv to oznacil ako klepanie potom ako vybracie a skor to je citit ako pocut- pri brzdeni, v rychlosti.... kludne to moze robit aj ta Matadora co je tam obuta

2010-08-27 14:56:57

AHoj všem jak jsem psal jako by se to ztratilo, ale právě odjíždím na Moravu jedu 300 km, dohromady najedem 1000, ale O tom potom ?)

Jak jsem psal, co šlo jsem kontroloval, promazal, rozebral složil. Po najeto 250 Km to ješte trochu vbrovalo, ale pak nic. :)

nyní mám na Tachometru 300 Km, a zd se vše OK

Pokud mě to někde nechá, tak p Mauer líbil, že mě doveze, u něj si to mohu v klidu opravit, a koupim od něj komplet poloosu - kloub - vnitřní vnější prostě celou.

Ale nevim co budu dělat s ženou a dcerou

Papa odjíždím :)

Než pojedu tak se pomodlím

2010-08-27 14:58:14

S jaro matador je kuli povolení nabojové marice,

Jazdím na MISCHELIN

2010-08-28 12:04:16

TO:

chrener, sjaro a další . .

ahoj lidičky, tak jsme dojeli, jeli jsme i 150 a upně v klidu, tak nevím.

Ja osobně cítím trochu vibraci, moje žena nikoliv .

tenhle týden jedu do zlína do bělova do vsetína atd, takže uvidíme :)

Děkuji všem. Za týden až přijedu, znovu se podívám, na to řízení :)

Třeba tam bude něco čeho jsem si nevšiml.

Ale napadámě, co závada, která se projeví reverzně - tedy na protější straně, než je ta vibrace cítit.

respektive pokud je vibrace cítit na pravo, není problém na levé pulce říízení, ložiska, kloubu atd ???

Ahojh

2010-08-29 22:27:17

Mortimor: nakoniec si to riskol a oplatilo sa... Niekedy ak si niesi úplne istý v diagnóze závady tak to treba nechať tak nech sa závada prejaví sama resp. pôvod sa zosíli natoľko, že bude úplne jasné čo to spôsobuje... Tak už len dodám že dúfam že ťa to nenechá niekde príliš ďaleko od domova...

2011-04-15 21:44:42

Nechci zakládat nový téma, tak to oživým tady. Už asi 30tis. km slyším ložisko. Dělá to od tý doby co jsme dostávali ven ložiska ve svislým čepu. Nejdříve to byl vysoký zvuk a postupně se prohlubuje. Teď je to slyšet po rovině a trošku víc do pravé zatáčky a víc je to slyšet za tepla, to by odpovídalo levému přednímu ložisku. Nába se zatím nehřeje, kolo nemá vůli. Snad je moje diagnoza správná a pokusil bych se ložisko vyměnit. Mužete mi napsat jednoduchej návod, jak na to, abych na něco nezapoměl. Mám možnost koupit celkem levně ložiska Complex, Optimal, JC auto, kanaco....je to úplnej shit? nebo raději připlatit třeba SKF?


Odpovědět

1  2