Fórum - Téma


clona čelního skla


Fórum Tuning a úpravy clona čelního skla1  2

2009-04-14 22:53:34

medvede, ale taki machri aby sa ta clona hybala podla slnka zas neboli

2009-04-14 23:18:15

Myslím, že první byla urážka nejmenovaného policisty ... "narazil jsem na idiota (= policistu)" ... a na ty je Standa dost alergický .... tak ho chápejte stejně jako to, že když si někdo auto vystrojí tak, že by mu ani vrata na STK neotevřeli, tak může dostat pokutu nebo přijít o techničák

2009-04-14 23:32:14

Dát si tam neprůhlednou samolepku (navíc ještě s nápisem-ať už jakýmkoliv) vypadá podle mě dost lacině a trapně. Je to jako spousta dalších věcí garážovka, ze které nakonec každý vyroste. To se samozřejmě netýká tuningu za 10ky a 100ky tis. tam to může vypadat dobře.

Kdyžtak částečně průhledný pruh (pokovení), které postupně přechází do ztracena-prostě origo.

Toť můj osobní názor.

2009-04-15 21:26:22

medved: jo v pohodě já to nějak špatně nemyslel, mě je to úplně fuk. jen píšu zkušenost. Já měl decentí úzkou clonu ani ve výšce clony co zklápím BEZ NÁPISU a tmavou barvu. Sundal jsem a dál neřešil. Měj te se

2009-04-15 22:03:34

wop1:

Já, upřímně řečeno, taky spoustu věcí nechápu - proč si hošani honí tričko (uniformu) před chudákem, kterýmu v poledne shořela jedna žárovka a na tohle opravdu do setmění není schopen přijít (o výměně se zdravejma rukama už mlčím ), zatímco kolem sviští oktáfky s jednou rozsvícenou mlhovkou (nebo to není mlhovka? ten jejich kuriózní patent se "svícením do zatáčky" nebo co to je mi někdo bude muset vysvětlit...) Proč řeší dva týdny prošlý obvaz v lékárničce, ale už ne to, jestli ho někdo bude umět použít a neposere se při pohledu na krev (a já osobně kdybych to uměl, budu se modlit, aby až to jednou budu potřebovat, našel se někdo, kdo NEUJEDE a zafačuje mne - a kdyby třeba i pět roků starým obinadlem, přece mu poděkuju )

Jenže to tak je a prd s tím naděláme. Dobrou, m.

2009-04-16 18:04:13

Když je auto vkusně upravený a není přeplácaný, tak se mi i docela líbí a i z garáže od šikovného kluka může vyjet skvost, za který by se nemusela stydět ani firma, která se tím živí. Ale pokud se na auto pověsí kdeco, čím více, tím lépe a nemyslí se na zadní kolečka-tzn. běžná silniční kontrola, tak ať se na mě nikdo nezlobí, ale vypadá to trapně. A pokud jsem řekl, že je idiot ten, co si tam dává nepovolený pi..., tak jsem se nechtěl nikoho konkrétního dotknout. Jen doufám, že právě těchto rádoby tunérů je mezi náma co nejmíň, aby se zase někdo necítil dotčenej. Viděl jsem certifikáty s atestem na úpravu skel firmou a na to se nedá říct nic jiného, než že je to ok, pokud sklo splňuje stanovenou propustnost, což je tímto zaručeno. Takže proč bych si měl doma na sklo cpát něco nepovoleného a zaplatit za to pokutu, když mě vyjde laciněji se obrátit na firmu a jsem bez problémů. A machrovat na řidiče skrz prasklou žárovku, tak to udělá akorát dement. Ale je to o lidech a ne o tom, co kdo dělá.

2009-04-16 20:45:20

medvěd + stan34. souhlas s váma kuciíí např. u nás stojej uniformy u značky zimní výbava a chytaj chudáky řidiče ve 23stupních že nemaj zimáky. tohle mi přijde trapný místo aby honili piráty silnic tak chytaj obyčejný lidi, kteří jezděj slušně. Zákon je na pytel, ale aspoň by policajti měli mít rozum a přihmouřit oči a nechat to bejt! .

Měj te se

2009-04-17 20:45:32

Jo, kamaráde, každej má svoje nadřízený, který ti řeknou co budeš dělat a jak. Tak, jestli je tam poslal jejich soudruh vedoucí, aby tam vytrhali bloky a bez pořádnejch pokut se nevraceli, tak nemají moc na výběr. A jestli je to z jejich hlavy, tak nás Bůh ochraňuj před ochránci práva a pořádku. Tak hlavně silný nervy, ať nás z toho netrefí šlak. Nestálo by to za to. Hezký víkend všem, nejen borcům s Nissanem.


Odpovědět

1  2