Fórum - Téma


Chceš vědět, jak je kdo daleko ?


Fórum Klubové záležitosti Chceš vědět, jak je kdo daleko ?
udm  
2013-10-01 01:14:09

Naprogramoval jsem na webu novou vychytávku, která umožňuje vidět, jak daleko jsou lidé (v profilu), ale i umožňuje vyhledávat lidi v okolí (např. do 20 km) v seznamu členů.

V souvislosti s touto novou vychytávkou je od teďka v nastavení profilu uživatele "město" jako povinný údaj. Ale i přesto se dá samozřejmě nastavit, aby se v profilu nezobrazovalo. I nadále je "ulice" nepovinný údaj, ale Ti, co ji nemají vyplněnou, neuvidí kdo je jak daleko. Ti, co vyplní jinou ulici, si zkreslí výsledky. Ulice se nikde na webu nezobrazuje, dokonce ani v případě, když si zaškrtnete v nastavení profilu "publikovat" a to proto, aby se předešlo nedorozumění, že někdo zaškrtnul z neochopení či omylem ten checkbox publikovat.

Snad to podpoří pořádání minisrazů. Takto třeba snadno zjistíte, že v okolí bydlí dost lidí, s kterými by možná stálo za to se potkat a dát pár

Tak, co na to říkáte ? Co se Vám na tom líbí ? Co nelíbí ? Napadá Vás, jak to ještě vylepšit ? Či máte nápad na nějakou další novou vychytávku, která by byla šikovná ?

2013-10-01 20:27:10

Zajímavá vychytávka.. líbí se mi ještě mě napadá jestli by nešlo udělat nějak aby v tom řádku bylo možno napsat i víc míst odkud jsem.. já měl napsána třeba dvě místa jelikož se pohybuju mezi dvěma městy.. mrzí mě že nemůžu napsat i druhé místo protože bych neměl vyplněnou tu ulici.. nevím jestli by bylo možné udělat třeba více kolonek pro vyplnění v profilovém nastavení..

2013-10-01 20:38:12

no dobra vychitavka tohle ale jeste treba kdyz ses z vesnice a nemas ulici tak mas smulu jo ??

udm  
2013-10-02 00:15:21

meny: chápu to s těmi více místy, že by to bylo užitečné, ale to bohužel nijak rozumně udělat nejde. Tento systém umí fungovat jen s jednou lokací.

Romik: neboj, i když jsi z vesnice, která má jen jednu ulici, tak to funguje. Prostě vyplň adresu tak, jako bys jí psal na obálku dopisu. Když to umí podle toho najít Česká pošta, tak věřím, že to najde i Google mapa. Jinak tuším se to dělá tak, že do kolonky město napíšeš normálně název vesnice a do kolonky ulice napíšeš také název vesnice a číslo (číslo popisné). Vyskoušej a kdyby to nějak nešlo, dej vědět.


Odpovědět