Fórum - Téma


Auto moto párty 16


Fórum O Srazech a akcích Auto moto párty 16
2011-05-12 14:56:31

AUTO MOTO PÁRTY 16

LETIŠTĚ PLANÁ- 18-19. ČERVNA 2011

Hlavní program vypukne v sobotu v 9,30 hodin. U vstupu zaplatíte 150,-Kč (děti do 12-ti let v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma) a tím si zajistíte možnost celý den a noc zábavy, adrenalinu a večer kvalitní živé hudby.

Ráda bych vám alespoň stručně představila co vás čeká a nemine:

FMX FREESTYLE- čekají vás neskutečné 20m skoky, triky a dokonce i BACKFLIP ( salto dozadu na motorce)- je to skok proti lidské přirozenosti a reflexům. Tahle show je opravdu adrenalinový bonbónek.. již v těchto dnech se na letišti staví obrovská doskoková rampa.

STUNTRIDING SHOW- kaskadérská show na motorkách v podání mnoha jezdců české špičky.

HOT ROD- to musíte vidět, to jste totiž ještě neviděli! Jsou to neuvěřitelné káry v RETRO DESINGU, ale MODERNÍ TECHNOLOGIE- sportovní podvozek, zavěšení i brzdy. Pod kapotou mají 300,400 i více koní.

TEAM ,, PETR HNĚTKOVSKÝ“- automobilové kaskadérské prvky s BMW 325i.

Vystoupení je divácky velmi zajímavé, protože Petr velmi rád zapojuje do své show diváky např. jízda po dvou kolech atd.

SKOK NA ČTYŘKOLCE – provádí se na takzvané ,, živé rampě“ (člověk držící nájezdovou rampu)- čtyřkolka se na této rampě odrazí a následuje skok 23 metrů přes 18 ležících lidí.

TRIAL MOTO- předvede 7 násobný juniorský mistr ČR- Lukáš Petrášek.

VETERÁNI- budou k vidění nádherná auta, motorky, náklaďáky- vše v TOP stavu.

VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM- se staly již tradicí a nebudou chybět ani tentokrát.

SPRINTY AUT A MOTOREK- rozdělené dle kubatur.

TUNING- jsou vítáni všichni se zajímavými kárami.

Samozřejmě vás čeká mnohem víc, program bude nabitý… předpokládaný konec adrenalinového dne bude cca 17,30 hodin, ale pozor to ještě zdaleka nekončíme. Na podium vtrhne:

BÁRA ZEMANOVÁ & BAND- účastnice Superstar 2006 ( rock Plzeň), ILFISH- ( Plzeň), ATMOSFERIK- ( Slovensko), VIPÝCHANÁ FČELA- (Punk rock) a další…..

VYVRCHOLENÍM TOHOTO SKVĚLÉHO DNE BUDE ,, OHŇOSTROJ“

Rozhodně se nikdo z vás nebude nudit a hlavně tentokrát bude zábava přetrvávat až do pozdních nočních hodin. Takže nezapomeňte na stany, spacáky atd. V areálu je možné stanovat zcela zdarma


Odpovědět