Fórum - Téma


Almerka- x-trail - kolísání otáček


Fórum X-Trail T30 Almerka- x-trail - kolísání otáček

Informace o modelu: Nissan X-Trail T30 / Classic2010-01-09 20:38:17

to zamčení předchozího vlákna je na dvě věci!! Proč to tedy rovnou nesmažeš!! (ani nevíme co má za motor a proč mu to kolísá, třeba bych se něco přiučil)

Totiž hledat umí většina lidí ale i to vlákno pak někomu ve vyhledavači vypadne a validní informace tu žádná neni.. vzniká jen další balast..

2010-01-10 10:44:25

Pokial sa jedna o 2.2 motor .Ked,motor zle startuje a kolisu otacky najcastejsie je vadny SCV ventil na vysokotlakom cerpadle.Tak isto to mozu byt vadne vstreky.U prvych trail do roku 2003 som sa stretol u 2 aut,ze mali natiahnuty rozvod.

2010-01-10 11:48:03

Palec, a proč bych to měl smazat ? Myslím, že některym se nechce jen číst a tak jednoduše založí novou větev a to už vůbec není řešení. Proto jsem mu tam dal snad hafo odkazů na jeho opakující téma. Je to pořád dokola.

2010-01-10 17:18:45

proč bys to měl mazat?? protože zamčený je to tady uplně nanic!!

na x-trail je tu všehovšudy 50 vláken. To neni moc! A člověk když už něco potřebuje domluvit s lidma co maji stejný auto tak se sem obrátí, a nejen že mu ty neporadíš, ale ještě znemožníš aby ho do háje poslal někdo jiný! Já bych mu tam klidně napsal, at nejdřív uvede motor, nebo ho poslal na konrétní vlákno a možná by se to řešilo dál. Každej kdo měl někdy rozbitý auto je vždycky tak trochu mimo.. takže kdo ví víc neměl by to takto zneužívat!!

chápu, že pokec všeobecný je spíš chat než co jinýho, ale normální člověk co tu nečetuje každý den, co tu hledá až když má se svým autem problém tak narazí na naprosto dutá vlákna...

jestli jsem protivnej tak sorry,ale je to i tím, že i když jsem tu lecos přečetl, podstaných věcí jsem se moc nedozvěděl..

2010-01-10 17:28:44

Ano je tady v X-ku, jenže až jsem ji sem přehodil. Ale budiž, jak je libo, máte to tedy odemčený i když je to duplicitní téma. Rady nejdou psát pořád dokola a kdyby jsme měli každýmu dávat odkazy kůli tomu, že si to dotyčný nechce nahledat, tak neděláme nic jinýho.


Odpovědět