Fórum - Téma


Almera Tino-spolehlivost


Fórum Almera Tino Almera Tino-spolehlivost

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera Tino V10  |  Naše vozidla


1  2

2008-06-26 23:27:25

ale chlapci nehadejte se! mejte se radi! jeden je zde nejspis novy a druhy stary usedlik! tak misto hadani ste si mohli vysvetlit jak co hledat! st emi tematy ze jich je zde miliony je pravda a myslim si ze by se nektere mohly vymazat pac jsou ,,zbytecna" a da to docela praci prestudovat 81 stranek

2008-06-26 23:42:26

ono se nemusi nic vysvetlovat, ale prijde mi ze tady kazdej misto aby si to nasel sam pozada nekoho jineho bo je linej a radsi zalozi topic nebo se mu proste nehce hledat.. vim ze to tak je bo to obcas taky aplikuji. ale bylo to uplne na zacatku. Ted uz dodopravdy staci hledat a hlavne ty zavady jsou u vsech typu aut defacto stejny a furt se tady tocej dokola. Pneu, Olej, klima, Brzdy atd ... Takze když někdo něco chce tak mu to určo půjde najít.

a nemusí to tady končit slovníma přestřelkama, kde jednoho štve že jistý člověk ještě nemá zabudovanou možnost hledání a nepoužívá rad strejdy googla. Zkuste strejdu googla, je fakt chytrej a druhého zase štvě že se do něj někdo naváží s jeho schopnostmi, . bo ten první nechce nechat někoho ve štychu a chce mu poradit, ale kdyby to nebyla stejná otázka, která se tu točí již nějaký ten pátek. Já jsem se naučil chlapci taky hledat, bo se kort u P10 resej ty same problemy jak u nas tak jinde ve svete, a myslim ze je to lepsi nez zakladat novej topic, kterej jenom bezvyznamne zahlati databazi dalsimi opdovedmi stejnych clenu kteri uz na tento problem kdysi reagovali.

tot vse hawk, du si dat jednu ampulku na spani

2008-06-27 00:26:42

Puczmeloun : dobre vravis az mi je ti divne

2008-06-27 07:27:41

pblahut Já jsem hlavní závadu u Tina a u včšch 1,8 napsal jako první, asi opravdu neumíš číst, přečti si prosím moji první větu v odpovědi na tvůj dotaz. Ale potvrzuješ to co jsem napsal potrefená husa nejvíc kejhá Tak se nauč dobře kejhat. Ale než pprosím začneš psát na tyto fora, tak se nauč dělat s počítačem a hlavně se nauč vhledávat ! To ti hlavně chybí. A taky se nauč přiznat chybu, já ti slušně odpověděl, co vše na tinu bývá za chyby, a odkázal jsem tě na jiná vlákna, kde je o tom velká diskuze. A ty ses urazil, protože to neumíš najít, tak ti má odpověď byla nanic. To áš pravdu, že taková odpověď kterou jsem napsal je nanic pro člověka, který neumí nic najít a asi ani neumí číst!! Ty jsi prostě asi dítě, který potřebuje vodit za ručikua vše se mu musí přesně napsat. Když napíšu aby jsi zkočil z okna, že v tu chvíli přestane motor žrát olej tak zkočíš a bude tu aspoň klid. Už se těším. Tak rada na závěr. Kdyby jsi chtěl 1,8 která nežere olej, prosím přivaž si na krk 100 kg traverzu a skoč ze Žďfákvskýho mostu do orlíku. V tu chhvílu přestanou všechny 1,8 žrát olej!! HURÁAAA!!

Jinak plně souhlasím s Puszmelounem. Sanžím se každému odpovědět když aspoň trochu tuším řešení problému, na některé otázky odpovídám několikrát až do podrobností, ale pokud se tu něco řešilo , tak přece nebudu psát pořád dokola něco, jasně jsem to napsal a radši ve volnu odpovím an nové otázky nebo půjdu do dílny!!

2008-06-30 10:24:03

Já mám 1.8 rok 2000 a problém se spotřebou oleje nemám.Ani benzín to moc nežere vzhledem k váze auta.Dlouhodbá spotřeba kolem 7.5l.Byl problém s alternátorem,nakonec jsem koupil nový,pak špatně hrající cd,to lze řešit několika zpúsoby,já jsem si zhotovil přípojku na jiný přehrávač.Jinak bez vážnějších problémů.

2008-06-30 17:10:56

Děkuju Talmare za tvoje zkušenosti

2008-07-01 07:32:26

Vzhledem k tomu že mojeodpověď byla asi smazána, tak ještě jednou.

pblahut do prdele můžeš jít ty , já si budu odpovídat na to co chci, od toho je to veřejná diskuze. Odpovědi nejsou jen pro tebe ale i pro ostatní. A ty jsi začal mluvit o 1,4 almere, Svobi o žádn 1,4 nepsal, psal o almeře obecně, nepsal zda je to N15, N16 a jaká motorizace. Asi opravdu neumíš číst. A ostatní bych se opakoval. Takže kejhej s radostí dál!


Odpovědět

1  2