Fórum - Detail zprávy / Odpověď


2010-05-29 20:31:55 automaticke dojazdy okien NP-P11

to dano:

Mě netrápí vůbec nic. pravidla fóra jsou jasná, mají svůj význam a já se je jen snažil připomenout. Taky se mě nelíbí jak se tady (někdy i docela tvrdě) zamykají duplicity. Ode mě to byla jenom připomínka a čím víc jich tady takových bude, tím víc budou členové Hledání používat, což taky považuji za správné.

Jestli jsem buzerantsky cech ktoremu se daco nepaci a OTRAVUJU, tak budiž, nebudu se ti snažit tento názor vyvracet.

Docela čumim, že moji reakci bereš jako narážku na Vás bratry-asi máš nějaký komplex, jiný názor nebo špatné zkušenosti-tvůj problém.

Osobně bych taky bral, kdyby Hledání umělo vyhledat výsledky v obou jazycích. Bylo by to pak o dost lepší. Dokud tomu tak není, budou muset bratři zkoušet zadávat i česky, stajně jako i já hledám slovenské alternativy.

Závěrem bych ti chtěl říct, že s takovýmto jednáním na tomto foru moc daleko nedojdeš, protože na základě takovéto reakce ti moc lidí nepomůže a já tě nyní taky MOŽEM OSRAT

Kdyby jsi se nezachoval jako zakomplexovanej blbec, tak bych s tebou řešil montáž dojezdu oken klidně krok po kroku, komunikoval s tebou klidně přes SZ, posílal ti na mail další fotky z montáže a řešil s tebou případné problémy stejně jako jsem takhle ochotně pomohl již několika členům, kteří si dojezd do svého mazlíka dodělávali a měli s něčím problém. Proč si myslíš, že jsem návod pro N15 dával na net? Né kvůli sobě, abych se na něj mohl sám dívat, ale proto, abych někomu pomohl a poradil. Takže svou reakcí jsi si ke mě zavřel cestu a dělej si dojezd sám. Docela jsem se těšíl, že když večer příjdu domů, bude se zde řešit něco, v čem můžu být nápomocný. Bohužel, nyní nemůžu.

Toť můj názor. Rozhodně se nemám zapotřebí tady s někým hádat, takže dál se s tebou bavit nebudu, ikdyž budeš mít ještě nejaké připomínky na mou adresu. HOWK (nebo jak se to píše)
Zpět do Diskuze (Fórum): automaticke dojazdy okien NP-P11

Pouze pro online zalogované

Musíš se nejprve zalogovat pod svým uživatelským jménem (případně zdarma zaregistrovat, nejste-li ještě členem klubu).


Registrace nového uživatele
Login (Přihlášení)