Články


Nissan testuje svou nejnovější zbraň !

2006-10-17 Přečteno: 2 666x

Nissan testuje svou nejnovější zbraň !

Nissan vytváří auto , které má být konkurenci schopné např. takovým vozům jako jsou :
Audi R8, Porsche 911 Carrera4 a připravovaný Lexus LF-H

Podle podložených i nepodložených informací by měl Nissan GT-R mít pod kapotou schovaný osmiválec o objemu 4,5 litru a výkonu přes 450 koní , doufejme tedy ,že to tak opravdu bude !K doladění podvozku velmi silného sportovního vozu , byl vybrán okruh Nürburgring , který je považován za to pravé místo pro takovéhle testy a přesně tam ho také nezávisle na sobě vidělo několik špehů. Na podvozku nového auta s Nissanem podle všeho spolupracovaly firmy Cosworth a Lotus - a to už je pořádně těžký kalibr.
Podle všeho by měl mít nový skyline některé své tvary totožné s rok starým oficiálním konceptem GT-R . Navíc je velmi pravděpodobné, že ve voze nebudou chybět tvarové odkazy na poslední Skyline R-34. Ještě není úplně jasné, jestli se bude opravdu jmenovat pouze GT-R, nebo jestli Nissan použije i kultovní jméno Skyline. Je však jisté, že mezi fanoušky se mu tak říkat bude.

Dobrou zprávou je i to že GT-R by se mělo vyrábět i s volantem na levé straně ! S oficiální premiérou se počítá v druhé polovině příštího roku.

Článek pro vás přepracoval Stifi. Čerpal ze stránek autoweb.cz z článku Honzi Koubka

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články