Články


Nissan Micra C+C

2006-07-29 Přečteno: 1 649x


Nissan Micra C+C v úpravě Sebastiana Conrana je auto, které by je děláno speciálně pro ženy. Na Londýnském autosalonu ho Nissan představí a pokukáže na roztomilost, modu a pratičnost. Nissan Micra C+C bude určitě zajímavým automobilem tohoto autosalonu.

„Naším cílem bylo vytvořit vůz, který nebude řízen testosteronem, ale bude radostí ho řídit,“ uvádí Conran. „Je to vůz, který je zaměřen na pohodlí a styl, a samozřejmě musí být in, prostě vůz, který ve vás vyvolá emoce,“ dodal.

Vůz nese název C+C+Conran a je lakován v nové barvě nazvané Blushing Black. Diskrétní ornamenty listí potom zdobí vůz nejen v exteriéru, ale především v interiéru. Namísto chromů, Conran využil nové tmavě šedé barvy nazvané Titanium Black. Kola a přední světla jsou vybarvena v této barvě.

Interiér je také pozměněn. Sedačky jsou čalouněny v červené kůži Dveřní panel zdobí černá kůže. Milovníci hudby si mohou zde připojit svůj i-Pod.

Vůz by se mohl dostat do výrobu pokud o něj bude zájem.

zdroj:http://www.autodoplnky.cz

autor:KomarDiskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Nissan Micra

Toto je článek o modelu Nissan Micra

Nissan Micra C+C

 

NĚCO PRO BARBÍNY

Nissan Micra C+C

Zdroj: deník Metro z úterý 14.11. 2006 Napsal: Petr Prokopec Foto: Newspress Zpracoval: Wally (Luboš Tůma) Když Volvo před dvěma roky představilo na ženevském autosalonu koncept YCC, dost možná ještě netušilo, jakou revoluci vlastně způsobí. YCC neboli Your Concept Car totiž navrh...

Nissan Micra 1.0i 16V N-CVT - TEST

 

PLYNULOST V MALÉM BALENÍ

Nissan Micra 1.0 N-CVT

Zdroj: Svět motorů č.1/1998 Napsal: ffxtrail (PhDr. František Fiala, CSc.) Foto: Mgr. Jiří Křenek Zpracoval: Wally Bezestupňová převodovka použitá u automobilu Nissan Micra umožňuje plynulou jízdu bez nepříjemných rázů. Nejmenší model automobilky Ni...

300 000 Kč

 

300 000 KČ

Nissan Micra 1.0 a 1.5D L

Zdroj: Svět motorů č.26/1998 Napsal: Vítězslav Kodym Foto: Nissan Zpracoval: Wally


Články