Články


2011 Nissan Rogue SV

2011-03-03 Přečteno: 2 522x

Větší než Juke, vzhledově crossover

V roce 2011 můžeme očekávat nový Nissan Rogue SV, který na první pohled vypadá skvěle. Stejně jako jeho předchůdce model Juke přináší i Rogue SV celou řadu radostí a potěšení z jízdy. Na první pohled se jeví mnohem větší než model Juke, ale rozměry si vzal převážně ze svého předchůdce.

Vozidla jsou většinou hodnocena podle zařízení a AWD, ale jakmile usednete do velkolepého vozidla, pak vám pro práci už bude stačit malý čtyř-válec. V kombinaci s CVT vypadá automobil skvěle a posezení v automobilu ve vysoké rychlosti je jedinečným zážitkem. Zajímavý je jeho styl, který se něčím liší, ale nejsem si jistá čím. Nissan Rogue SV dominuje mnoha plusy, které jej vyzdvihávají nad konkurencí.

Nissan Rogue SV je decentní a vypadá jako crossover. Vnější detaily, jako je chromovaná mřížka chladiče a světlomety elegantního tvaru, aktualizují vzhled. Interiér získává body za funkčnost, ale je postrádána větší skladovací kapacita.

Na silnici zvládá Rogue veškeré podmínky dobře, všechny hrby jsou absorbovány, řízení ihned reaguje a celkově budete mít příjemný zážitek z jízdy. Nicméně, je patrný hluk motoru, ale to se dá díky originalitě vozu přehlédnout.

Nissan Rogue SV 2011 není špatnou volbou pro lidi, kteří hledají praktické vozidlo s pěkným exteriérem a pohodlností.

Cena

Základní cena: 25.270 dolarů (cca 400.000 Kč)

Testovací cena: 29.430 dolarů (cca 450.000 Kč)

Hnací ústrojí: 2.5 litr I4, AWD, plynulý převod

Výstup: 6 000 ot./min. nebo 4 400 ot./min.

Vlastní hmotnost: 1 578 kg

Výbava

Můžete si vzít model s koženými sedačky, koženým volantem a s vyhřívanými předními sedadly. Vyhřívaná jsou také vnější zrcátky. Rozšířená verze umožňuje automatickou regulaci teploty a nechybí ani navigační systém s pěti-palcovým barevným dotykovým monitorem. Rozšířená verze zahrnuje také střešní okno, automatické zapnutí či vypnutí světel, mlhovky, 18-palcová litá kola, pneumatiky P225/55R-18.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články