CHAT archív: 2016/Srpen/10


CHAT On-Line


20:22:44 dobx: Dokonce i u STK, kdy si technik fotil nějaké číslo pod sedadlem a sedadlo posunul dozadu se po chvíli rozsvítila kontrolka ABK. Co jsem měl dělat? Řekl jsem mu, serte na to, to nechám vymazat.

20:08:28 dobx: efendy, už jsem o tom tu psal. Stejný problém mám u P12 taky. Pokud někdo hrábne pod sedadlo spolujezdce, třeba při čištění, vysávání atd. kontrolka se rozsvítí. Zajedu do servisu a už zadarmo mě to tam odblokují. Nebo pokud máš kamaráda, který dělá diagnostiku, je schopen to odblokovat. Snad ti můj problém k něčemu bude.

18:56:49 efendy13: Ahojky,potřebuji poradit kde nechat opravit řídící jednotku airbegu.Dal jsem ALMERU do elektroservisu a nedokázali si s tím poradit.Prý se nemohou spojit s řídící jednotkou a nejde to opravit.Bydlím kousek od Prahy,je někdo schopný kdo dokáže odstranit stále blikající kontrolku airbegu?Nebo kolik stojí nová řídící jednotka airbegu?

17:31:18 coronernpc: zdravím všechny zavítavší .... sháním díly na jedničkové terrano? nemáte někdo něco k prodeji? aktuálně hlavně přední blatníky.... ty mé se nějak začínají ztrácet....

14:03:48 dobx: dnes je lepší nedělat, než dělat.

12:10:45 rideordie: